Obsługa informatyczna.

Obsługa informatyczna.

Prowadzisz firmę? Oferujemy pakiet usług outsourcingowych dla firm i instytucji publicznych. Pomożemy zarządzać Ci infrastrukturą informatyczną w Twojej firmie. Zajmujemy się wdrażaniem i konfiguracją oprogramowania, tworzeniem i zarządzaniem bazami danych. Konfigurowaniem i zarządzaniem serwerami i urządzeniami sieciowymi. Prowadzimy naprawy i konserwacje sprzętu komputerowego i sieciowego. Zarządzamy kontami pocztowymi i witrynami internetowymi.

Wdrażanie polityki bezpieczeństwa.

Pomożemy wdrożyć i utrzymać założenia polityki bezpieczeństwa w twojej firmie lub instytucji. Zorganizujemy dostęp do danych dla użytkowników, nadamy im odpowiednie uprawnienia. Skonfigurujemy system kopii bezpieczeństwa, ustalimy i utrzymamy odpowiedni harmonogram wykonywania backupów twoich stacji roboczych i serwerów. Instalujemy i konfigurujemy aktywne systemy zabezpieczeń - systemy firewall, oprogramowanie antywirusowe.

Usługi abonamentowe.

Jeżeli potrzebujesz opieki informatycznej w swojej firmie czy instytucji, zachęcamy do skorzystania z naszych usług abonamentowych. Świadczymy stałą comiesięczną obsługę informatyczną za z góry ustaloną cenę. Gwarantujemy bezpośredni dostęp do naszych serwisantów, z minimalnym czasem reakcji na zgłoszony problem. Stawki za usługi abonamentowe są ustalane indywidualnie i zależą bezpośrednio od złożoności systemu informatycznego klienta. Posiadamy duże doświadczenie w obsłudze szkół, urzędów, biur rachunkowych,firm produkcyjnych i handlowych.

Potrzebujesz obsługi informatycznej? Skorzystaj z usług abonamentowych. Większość zgłoszonych przez klientów problemów rozwiązujemy w mniej niż 24h.

Przewiń do góry